Szukaj Dodaj

 Ligota, ul. Graniczna - Działka budowlana · 695 m²

60 000 zł
86 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
60 000 zł 86 zł / m²
  • ul. Graniczna, Ligota, gmina Czechowice-Dziedzice, powiat bielski
  • Działka budowlana o powierzchni 695 m².
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Oferta doskonała dla dewelopera lub miłośnika zabudowy parterowej (i nie tylko). Powierzchnia zabudowy do 50% działki! Możliwość lokalizacji zabudowy bliźniaczej.~~Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży terenu przeznaczonego pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowanego w Ligocie przy ul. Granicznej w sąsiedztwie malowniczego Rezerwatu Rotuz. ~~Oferujemy zakup działki o powierzchni 695m2 w zlokalizowanej w pierwszej linii zabudowy. Orientacyjne wymiary zamieszczone są na załączniku graficznym.~~Teren posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.Działki posiadają dostęp do prądu, wody oraz gazu (załącznik graficzny) jak również sieci telekomunikacyjnej.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) i oznaczony symbolem MN,RM ( tereny zabudowy zagrodowej oraz mieszkaniowej jednorodzinnej).~~Najważniejsze informacje z MPZP:~forma dachu budynków mieszkalnych oraz garaży: 30-45 st. jedno lub wielospadowe, dla budynków mieszkalno - usługowych oraz usługowych: 15-45 st. jedno lub wielospadowe, dachy płaskie~wysokość budynku mieszkalnego do 10m lub usługowo - mieszkalnego do 12m~funkcja usługowa do 50% powierzchni zabudowy~możliwość zabudowy bliźniaczej~powierzchnia zabudowy do 50% powierzchni działki~powierzchnia biologicznie czynna minimum 30% powierzchni działki~działki w MPZP nie są oznaczone jako zalewowe ~nieprzekraczalna linia zabudowy: 5m od krawędzi jezdni (ul. Granicznej). Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z Czechowicami-Dz. oraz Bielskiem- Białą. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, kościół, apteka, tereny rekreacyjne oraz przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Teren nie jest zalewowy. Miejsce sprzyja spacerom oraz wycieczkom rowerowym.
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Aby zapewnić Państwu dostęp do wszystkich nieruchomości na rynku postanowiliśmy wprowadzić na nasz portal również oferty pośredników. W dalszym ciągu większość naszej bazy stanowią bezpośrednie ogłoszenia właścicieli.
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Twój numer telefonu z Ustawień konta na który ma kontaktować się sprzedający.
Zadzwoń
Tel. 885...
Ligota, Graniczna Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.