Grzybowo
ul. Kołobrzeska
działka budowlana na sprzedaż

Cena
375 000
Powierzchnia
2500
Cena za m²
150
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Grzybowo, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 1 Działka budowlana Grzybowo, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 2 Działka budowlana Grzybowo, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 3 Działka budowlana Grzybowo, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Sprzedam działkę budowlaną w Grzybowie o powierzchni 2500 m2.Działka nr. 294/5 położona jest przy świeżo wyremontowanej ulicy Kołobrzeskiej / trasa Kołobrzeg- Dżwirzyno /.Przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa , jednorodzinna z usługami o symbolu -MN/U.3.Ogólne warunki zabudowy- powierzchnia zabudowy do 30 %, wysokość zabudowy do 9 m. Przystanku autobusowego, widniejącego na zdjęciach po remoncie drogi już nie ma w tym miejscu- został przeniesiony kilkadziesiąt metrów dalej. Cena - 150 zł/m2. Cena za całość- 375000 zł. Polecam. Adam

  • ul. Kołobrzeska, Grzybowo, gmina Kołobrzeg, powiat kołobrzeski
  • Działka budowlana o powierzchni 2500 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Grzybowo, Kołobrzeska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.