Pokój do wynajęcia bez pośredników
ul. Władysława Broniewskiego Warszawa Żoliborz

Pokój Warszawa Żoliborz, ul. Władysława Broniewskiego. Zdjęcie 1

Pokój do wynajęcia bez pośredników Warszawa Żoliborz ul. Władysława Broniewskiego

1 700
136 zł/m²
12
Warszawa Żoliborz, Władysława Broniewskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia przytulny pokój w mieszkaniu w dzielnicy Żoliborz, ul. Władysława Broniewskiego 26.

Pokój jest jasny i umeblowany, idealny dla studenta lub osoby pracującej.

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji - do centrum Warszawy tylko 10-15 minut komunikacją miejską. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe oraz duży sklep Auchan, co zapewnia wygodne zakupy. Spokojna i cicha okolica, idealna do nauki i pracy.

Proszę dzwonić pod numer tel. lub pisać SMS.

Cena: 1700 zł/miesiąc - bez dodatkowych opłat.
Depozyt: 1900 zł.
Pokój dostępny od zaraz.

  • Do wynajęcia pokój o powierzchni 12,50 m²  
  • 1 piętro w 1-piętrowym budynku  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Żoliborz ul. Władysława Broniewskiego
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 1900 zł
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu