Pokój do wynajęcia bez pośredników Poznań Winogrady os. Zwycięstwa 9
960 zł
80 zł/m²
12 m²
Poznań Winogrady, os. Zwycięstwa 9
- lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela
Mieszkanie w Poznaniu na osiedlu Zwycięstwa, dwa przystanki tramwajem Pestka do Mostu Teatralnego. Mieszkanie umeblowane, każdy pokój zamykany na klucz. Wszystkie pokoje są 1-osobowe. Trzy pokoje są zajęte przez spokojne dbające o czystość osoby pracujące i jeden jest wolny. Zwierzętom i palaczom mówimy nie. Tramwaj Pestka kursuje co 3 minuty we wszystkie strony Poznania. Z drugiej strony są autobusy i inne tramwaje. Na osiedlu wszystko jest: do Kauflandu tylko przez ulicę, z drugiej strony bloku jest ryneczek, blisko centrum handlowe Plaza. Płatności to 660zł dla właścicielki i opłaty; czynsz do PSM+ prąd..dzielone równo na liczbę mieszkańców to około 250-300zł. Preferowany jest wynajem na dłużej.
-
Do wynajęcia pokój 1-osobowy o powierzchni 12 m²
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy
-
Dostępne do wynajęcia od zaraz
-
Poznań, Winogrady os. Zwycięstwa 9
-
Kaucja 960 zł
-
Umeblowanie w pełni
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu