Pokój do wynajęcia bez pośredników
ul. Józefa Elsnera 24 Kraków Azory

Pokój Kraków Azory, ul. Józefa Elsnera. Zdjęcie 1

Pokój do wynajęcia bez pośredników Kraków Azory ul. Józefa Elsnera 24

1 400
110 zł/m²
12
Kraków Azory, Józefa Elsnera 24 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Wynajmę pokój dwuosobowy w mieszkaniu dwupokojowym (37 m²), znajdującym się:
• 2,8 km od AGH (autobusem 21 min, pieszo 33)
• 3,4 km od PK (autobusem 21 min)
• 4,0 km od UJ (autobusem 28 min)

Na zdjęciach pokoju jest widoczne jedno biurko (drugie analogiczne zostało już zakupione i będzie wstawione). Mieszkanie posiada ładny widok z okna na panoramę miasta. Mieszkanie jest po remoncie - jak jest widoczne na zdjęciach. Mieszkanie jest widne, ciepłe. Klatka schodowa jest wyremontowana.

Oferuję:
✓ pokój 12,75 m²
✓ wspólny aneks kuchenny, łazienkę z pralką i przedpokój.

Szukam osób niepalących.

Cena: 1500 zł + 250 zł czynsz, internet. Media w zależności od zużycia.

  • Do wynajęcia pokój 2-osobowy o powierzchni 12,75 m²  
  • 10 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Kraków, Azory ul. Józefa Elsnera 24
  • Opłaty 250 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 1400 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wynajmę studentom  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu