Malbork Centrum

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
330 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
4521
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum - 73 m2 do niesamowitej aranżacji! Plus 26 m2 pomieszczen przynależnych. Pomieszczenia bardzo wysokie 3.70m Składające się z 2 sypialni, salonu połączonego z ornżeria, kuchni oraz łazienki z pomieszczeniem prysznicowym. Mieszkanie jest w trakcie kompleksowego remontu, który kończy sie w styczniu . Wszystko pachnie nowością i czeka na nowego właściciela. JESTEŚMY W STANIE PRZYGOTOWĄĆ WSZYSTKO POD NOWEGO NABYWCE !! Wszelkie zmiany mozliwe do omówienia na miejscu dla zdecydowanych klientów Stan techniczny: Mieszkanie przeszło kompleksowy remont: wymieniona została całkowicie instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, grzewcza ( Ogrzewanie miejskie) Grzejniki są nowe, aluminiowe. W całym mieszkaniu położono gładzie . Podłogi: w pokojach panele z dużą wytrzymałością na ścieranie, łazience gres. Wymienione zostały również drzwi wewnętrzne, wejściowe oraz okna. Do remontu zostały użyte tylko markowe, sprawdzone materiały tak aby służyły bezawaryjnie przez wiele lat. Kuchnia do indywidualnej aranżacji przyszłego właściciela - wszystko jest przygotowane pod montaż mebli i urządzeń. Ktorym równiez mozemy sie zająć! Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze, w centrum Malborka. Pod blokiem oraz w najbliższym otoczeniu bardzo dużo miejsc parkingowych. W okolicy znajduje się przedszkole, żłobek, szkoły - podstawówka oraz liceum, oraz sklepy między innymi Kaufland, Carrefour, żabka. W budynku kamienicy jest także restauracja Da Grasso. Mieszkanie położone jest także blisko przystanku autobusowego oraz kościoła. Lokal ma w pełni uregulowany stan prawny, brak zadłużeń. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu pozwala na szybkie skompletowanie wymaganych dokumentów do aktu. Serdecznie zapraszam do prezentacji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m²
  • parter w 3-piętrowej kamienicy
  • Malbork, Centrum
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Malbork Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.