Szczecinek
ul. Warcisława IV
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
229 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
3676
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek, ul. Warcisława IV. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek, ul. Warcisława IV. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek, ul. Warcisława IV. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek, ul. Warcisława IV. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek, ul. Warcisława IV. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek, ul. Warcisława IV. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek, ul. Warcisława IV. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Warcisława IV. Budynek jest trzykondygnacyjny, podpiwniczony, docieplony. Budynek posiada klatkę schodową z wejściem od ulicy oraz wyjściem od strony podwórza.
Powierzchnia użytkowa mieszkania to 62,38 m2, mieszkanie jest szczytowe z małymi skosami mansardowymi. Mieszkanie posiada instalacje wodno-kanalizacyjną z sieci miejskiej , elektryczną, c.o. i c.w.u. z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W lokalu pozostały piece kaflowe do likwidacji.
Mieszkanie wymaga remontu.
Ponadto do mieszkania przynależy garaż murowany w zabudowie szeregowej, z dachem o niskim spadku krytym papą, drzwi drewniane rozwierane.
W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,30 m²
  • 2 piętro w domu wielorodzinnym
  • Szczecinek, ul. Warcisława IV
  • Piwnica, garaż
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Szczecinek, Warcisława IV Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.