Łódź
ul. Pienista
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
495 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
7734
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2013
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Pienista. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone w apartamentowcu przy ul. Pienistej. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych sypialni, przestronnej łazienki z wanną oraz przedpokoju. W cenę wliczona została zabudowa mebli kuchennych wraz ze sprzętem AGD oraz wyposażenie łazienki. Mieszkanie jest bardzo zadbane. Dzięki południowej ekspozycji okien pomieszczenia są jasne i ładnie nasłonecznione przez większą część dnia. W budynku jest winda, więc położenie na ostatnim piętrze jest niewątpliwym atutem - nikt nie hałasuje nad głową :). Do mieszkania przynależy duża komórka, położona na tym samym piętrze oraz dwa miejsca postojowe. CENA NIERUCHOMOŚCI JEST NIEZWYKLE ATRAKCYJNA PONIEWAŻ OBEJMUJE MIESZKANIE, KOMÓRKĘ ORAZ DWA MIEJSCA POSTOJOWE USYTUOWANE PRZED BLOKIEM !!!! Osiedle bardzo zadbane z placami zabaw dla dzieci.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku
  • Łódź, ul. Pienista
  • Balkon, garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź, Pienista Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.