Jastrzębie-Zdrój
ul. Pomorska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
245 000
Powierzchnia
57
Cena za m²
4298
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam zadbane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju w kształcie litery L. Lokal nadaje się natychmiastowego zamieszkania, nie wymaga nakładu finansowego. Remont został wykonany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale i wystrój. Mieszkanie było zamieszkiwane przez osoby niepalące i dbające o czystość. Na ścianach znajdują się gładzie, na podłogach panele, natomiast w kuchni i łazience gres. W każdym pokoju wymienione zostały kaloryfery. Dużym atutem mieszkania jest zainstalowana klimatyzacja w pokoju stołowym oraz moskitiery w każdym pokoju. Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przed budynkiem do dyspozycji mieszkańców duży, komfortowy parking i plac zabaw. W najbliższej okolicy liczne sklepy (Żabka, Lidl, Biedronka, Galeria Zdrój, OBI). Za blokiem popularna piekarnia. 

Oferta prywatna, bez pośredników. 

Serdecznie zapraszam do prezentacji. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 57 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: klimatyzacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Jastrzębie-Zdrój, Pomorska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.