Rzeszów
ul. Hetmańska
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
276 000
Powierzchnia
30
Cena za m²
9139
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Hetmańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Hetmańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Hetmańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Hetmańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Hetmańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Rzeszów, ul. Hetmańska. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Biuro nieruchomości PRONESTO Centrum Nieruchomości przedstawia Państwu jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej na osiedlu Grota-Roweckiego.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,20 m2 położone jest na pierwszym piętrze niskiego bloku, czteropiętrowego. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie z praktycznym układem, w bliskiej odległości od centrum miasta, terenów zielonych, punktów usługowo-handlowych. Bardzo bliska odległość od Politechniki Rzeszowskiej sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się jako mieszkanie dla studentów - inwestycyjne. Mieszkanie do adaptacji wedle własnego uznania - sprzedawane jest bez sprzętu AGD.

Układ pomieszczeń: mieszkanie jednostronne (wschód)
- Pokój dzienny,
- Kuchnia jasna z oknem,
- Łazienka z wanną,
- Przedpokój.

Standard i wyposażenie mieszkania:
- Na podłogach; w pokoju i kuchni - panele podłogowe, w łazience - płytki,
- Okna PCV z szerokimi parapetami,
- Ogrzewanie miejskie, woda użytkowa - miejska,
- Wymienione drzwi wejściowe.

Koszty eksploatacyjne:
- Opłaty czynszowe w wysokości 300 zł/mc. Opłaty te zawierają min.: eksploatację części wspólnych, ogrzewanie, zaliczki na wodę ciepłą, zimną oraz fundusz remontowy.
- Dodatkowo płatne: energia elektryczna, gaz.

Copyright ? by PRONESTO S.C., 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody PRONESTO Centrum Nieruchomości jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PRONESTO S.C. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma jedynie charakter informacyjny.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,20 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Rzeszów, ul. Hetmańska
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rzeszów, Hetmańska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.