Radachówka

działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rekreacyjna Radachówka
Cena
333 333
Powierzchnia
1400 m²
Cena za m²
238
Radachówka · 333 333 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rekreacyjna Radachówka. Zdjęcie 1
Działka rekreacyjna Radachówka. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 10 000 zł na prowizji pośrednika!

Działka położona jest w malowniczej dolinie Świdra, na skraju rekreacyjnej osady Radachówka, parę minut spacerem nad wodę - nad Świder dotarcie między ogrodami spod bramy zajmuje 7minut piechotą (można dojechać autem w 3 minuty okrężną drogą), a nad jego urokliwy dopływ meandrujący granicą lasu i łąk idzie się 2 minuty między pięknymi sosnami po lekko opadającym ku wodzie dzikim terenie pokrytym miękkim dywanem z zawsze zielonego mchu, ale ewentualne dojechanie jest też możliwe niedługim objazdem

Dojście do Świdra otoczone jest piękną, rozległą polaną, z możliwością plażowania i wodowania kajaków.

Działka znajduje się w środku starego lasu z przewagą sosen, brzóz i dębów. W okolicy znajduje się kilka pomników przyrody oraz zabytkowe budynki m.in. drewniana kapliczka z 1896 roku oraz dworek w Radachówce, w którym nakręcony został film Andrzeja Wajdy „Panny z wilka”.

Działka ma łączną powierzchnię 1400 mkw. Powierzchnia budynku to 80 mkw

Domek ma charakter rekreacyjny, ale można w nim mieszkać legalnie także zimą.

DOM

Budynek składa się z dwóch części- starszej i później dobudowanej.

Z bocznego tarasu wchodzi się przez główne drzwi wejściowe do korytarza prowadzącego do salonu kominkowego, połączonego z jadalnią. Pomieszczenie jest przestronne, doświetlone oknami z trzech stron, i przeszklonymi dwuskrzydłowymi drzwiami prowadzącymi na duży taras z zejściem do ogrodu na tyłach domu, który zapewnia pełną prywatność np. przy korzystaniu ze słonecznych kąpieli.

W salonie znajduje się urokliwy kominek z czerwonej cegły, jeden z dwóch znajdujących się w domu.

Część jadalna połączona jest z otwartą kuchnią doświetloną dużym oknem. Kuchnia znajduje się na styku starszej i nowszej części domu na lekkim podwyższeniu.

W starszej części domu są jeszcze dwie oddzielne sypialnie i łazienka z zabudowaną drewnem wanną.

Z większej sypialni wyposażonej w ceglany kominek jest oddzielne wyjście z domu na stronę wschodnią i na ścieżkę otoczoną krzewami jaśminu prowadzącą do bramy wyjazdowej.

Cały dom posiada podłogi z litych drewnianych desek, co dobrze się komponuje ze ścianami w nowszej części budynku wyłożonymi drewnem i z belkowaniem sufitu w salonie.

Dom posiada ocynkowany dach. Starsza część budynku jest w całości drewniana, stoi na podmurówce, lecz w części jest podpiwniczona - niewysoka chłodna piwniczka z zewnętrznym wejściem po schodkach od wschodniej strony domu może być używana też jako spiżarnia, bo nawet w gorące lato utrzymuje niską temperaturę. Obie części domu posiadają pełną dokumentację techniczną i kompletne pozwolenia na budowę.

W domu jest bieżąca woda z sieci wodociągowej. Odprowadzanie ścieków bytowych będzie wymagać modernizacji przy całorocznym intensywnym użytkowaniu domu ze względu na wygodę i zmieniające się sukcesywnie przepisy. Obecna instalacja elektryczna jest jednofazowa, ale możliwa jest już wymiana, bo podpisane są wszystkie niezbędne dokumenty i nie ma przeszkód technicznych. Do działki doprowadzona jest nowa instalacja z aktualnymi warunkami przyłączenia i umowa z PGE na dostawę prądu dla dowolnego właściciela nieruchomości może być w każdej chwili realizowana.

*DZIAŁKA

- Działka ma kształt prostokąta, lekko rozszerzającego
się w głąb. Jest porośnięta drzewami, trawą oraz
krzewami i kwiatami.

- Ukształtowanie terenu proste,

- Teren jest ogrodzony

- Dozwolona powierzchnia zabudowy działki to
280mkw, co oznacza możliwość wybudowania na niej
w razie potrzeby drugiej nieruchomości ok,
dwustumetrowej. Posadowienie istniejącego domu na
węższej części działki bliższej bramie wjazdowej
umożliwia postawienie drugiej nieruchomości po
przeciwległej szerszej stronie terenu w komfortowym
oddaleniu - również od budynków na działkach
graniczących

OKOLICA

jest bardzo cicha i spokojna, zagospodarowana podobnie, jak oferowana działka.

Dalsze otoczenie stanowi zabudowa budynków jednorodzinnych i zielone tereny niezabudowane lub rolnicze. Rzeka Świder przepływa w oddaleniu ok 7 min spacerem.

KOMUNIKACJA/ ODLEGŁOŚCI

Okolica działki cechuje się dobrymi możliwościami komunikacyjnymi - najbliższe przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu około 850 m (linia) we wsi Sufczyn, natomiast najbliższa stacja kolejowa PKP znajduje się w miasteczku Kołbiel i jest oddalona o ok 6 km.

- od węzła Kołbiel na trasie S17 około 6 km na zachód od działki

- od centrum Kołbieli (najbliższa większa miejscowość) działka jest oddalona o 5 km. Znajdują się tam 3 duże supermarkety, targowisko z lokalnymi produktami od rolników, market budowlany, sklepy ogrodnicze oraz małe sklepiki i lokale usługowe różnych branży (apteki, centrum medyczne, weterynarz, itd.)

- odległość do najbliższego dużego centrum handlowego to ok 20 km (Mińsk Mazowiecki), a do najbliższego sklepu spożywczego 1500 metrów (Sufczyn)

- odległość do centrum Warszawy to ok 50 km

Oznaczenie działki na geoportalu: 141705_2.0018.1499

Cena 333 333

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji agencji

  • Radachówka, gmina Kołbiel, powiat otwocki
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1400 m².
  • Długość: 1896 m, szerokość: 280 m
  • Media: woda
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.