Oleśnica
ul. Wojska Polskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
6102
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania umeblowane, wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie ( ok 49 m2) , na drugim piętrze (bez windy) wraz z piwnicą. Jasne i słoneczne. Położone w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych - stadion, basen kryty, kompleks basenów otwartych, korty tenisowe, ścianki wspinaczkowe, siłownia, lodowisko, stawy, park. Niedaleko do centrum i Rynku. W okolicy kilka szkół podstawowych, przedszkoli i żłobek, dwa licea ogólnokształcące, zespół szkól zawodowych, technikum, szkoła specjalna, szpital, kilka supermarketów i galerii handlowych. Oleśnica nazywana jest miastem wież i róż, z bogatą historią - do zwiedzania Zamek Książąt Oleśnickich, biblioteka łańcuchowa, zabytkowe mury oleśnickie, brama wrocławska. Do Wrocławia 20 km. Niskie opłaty.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy
  • Oleśnica, ul. Wojska Polskiego
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Oleśnica, Wojska Polskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.