Zabierzów
ul. Działkowa
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
52 000
Powierzchnia
450
Cena za m²
116
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam prawo użytkowania 4,5-arowej działki rekreacyjnej ROD, zlokalizowanej w Zabierzowie. Działka znajduje się na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego Stanisława Wyspiańskiego.
Ogródek działkowy jest bardzo dobrze skomunikowany, 15 minut spacerem do stacji PKP Zabierzów oraz przestanku autobusowego - linia 248. Dojazd autem z Krakowa, zajmuje około 20-30 minut.
Na działce znajduje się dwuizbowy drewniany domek, stan bardzo dobry. Doprowadzony jest prąd, na działce studnia z wodą. Istnieje możliwość podłączenia bieżącej wody.
Sama działka składa się z części „leśnej” oraz części „otwartej”. Część leśną tworzą trzy świerki serbskie, jeden świerk pospolity oraz cis pospolity co razem tworzy mikroklimat leśny, doskonały na upalne letnie dni. Część otwarta, dobrze nasłoneczniona.
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 30 m x 15 m. Działka częściowo ogrodzona. Sama działka położona w zacisznymi miejscu ale zaraz blisko bramy wjazdowej, co daje możliwości wygodnego dostępu do auta.
Działka jest idealna do aktywnego wypoczynku, dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Działkę można traktować również jako inwestycję. Na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego Stanisława Wyspiańskiego budowane są nowe domki letniskowe.
Teren ROD jest ogrodzony, zamykany, furtki dla pieszych, parking, cały teren ogródków bardzo zadbany, dużo przestrzeni do spacerów.

  • ul. Działkowa, Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 450 m².
  • Długość: 30 m, szerokość: 15 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: inne
  • Media: woda nieprzyłączona, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zabierzów, Działkowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.