Nowa Sól Centrum
ul. Hutnicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
180 000
Powierzchnia
39
Cena za m²
4615
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. Hutnicza. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie w kamienicy 39 m w centrum miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie. w pokojach na ścianach gładzie na podłogach panele. W kuchni na ścianach struktura żywiczna na podłodze płytki. Łazienka w płytkach. wymienione wszystkie instalacje. Niskie koszty eksploatacji. W cenie umeblowanie kuchni wraz z widocznym sprzętem AGD. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 39 m²
  • parter w kamienicy
  • Nowa Sól, Centrum, ul. Hutnicza
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Nowa Sól Centrum, Hutnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.