Żerniki

gospodarstwo na sprzedaż

Cena
295 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
1475
Pow. działki
1938
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1986
Ogłoszenie
gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 1 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 2 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 3 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 4 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 5 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 6 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 7 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 8 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 9 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 10 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 11 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 12 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 13 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 14 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 15 gospodarstwo, 7 pokoi Żerniki. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Dom, który oferujemy, umiejscowiony jest w iście idyllicznym otoczeniu. Z obszernej działki (1938,11 m2) prowadzą nad rzekę dwie furtki. Jedna od strony bramy wychodzi na nieutwardzaną drogę prowadzącą wprost do rzeki (ok. 80 m), nad którą zbudowana jest kładka i za którą rozpościerają się łąki, pola i lasy. Druga furtka wychodzi na obszerną, ogrodzoną drzewami przestrzeń zieleni, na której powstał żwirowy plac z altaną, za którym zakręca rzeka. Dom składa się parteru, piętra i strychu. Na parter składają się: przedsionek, korytarz, przechodni pokój z kuchnią, salon, sypialnia, łazienka, spiżarnia oraz kotłownia. Na piętrze znajdują się cztery pokoje, jeden z balkonem oraz jeden przechodni. Na podwórku stoją ruiny młynu wodnego z początków XX w. Znajdują się tam również: ogrodzony ogródek, garaż, kuchnia letnia oraz stodoła i obora. Ten siedmiopokojowy budynek mógłby wspaniale służyć za gospodarstwo agroturystycze (możliwość spływu kajakiem). W wakacje w miejsce to zjeżdża dużo turystytów z okolic. Do sprzedaży oferujemy również położone w pobliżu rzeki pole o pow. 0,53 ha a także kawałek lasu (ok. 0,3 ha). Pomimo ogromu zalet tego miejsca sam dom wymaga gruntownego remontu, w szczególności niewykończona góra. Dom zaopatrzony jest w sieć wodociągową oraz elektryczną. Wybudowy został w 1986 roku. Odległość domu do drogi krajowej nr 7 to ok. 3 km (przez Brzegi).

  • Żerniki, gmina Sobków, powiat jędrzejowski
  • Budynek o powierzchni 200 m², 7 pokoi, wybudowany w 1986 roku
  • Działka 1938 m²
  • Budynek w stanie do remontu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Żerniki Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.