Łeba
ul. Władysława Grabskiego
hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
1 500 000
Powierzchnia
273
Cena za m²
5484
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 10 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 11 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 12 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 13 Hotel/pensjonat Łeba, ul. Władysława Grabskiego. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Malowniczo usytuowany pensjonat położony jest w cichej okolicy, w odległości około 1000 m od morza, 700 m od głównego deptaka, w pobliżu centrum turystycznego Łeby.
Jest to nowy budynek, murowany, ocieplony, w zabudowie szeregowej, bez podpiwniczenia, piętrowy, z poddaszem użytkowym, wybudowany w technologii tradycyjnej, o powierzchni użytkowej 273,50 m2. Dach budynku drewniany, kryty dachówką, okna PCV, ogrzewanie pomieszczeń i wody piecem olejowym
Pensjonat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród stałych gości jak i nowych klientów ze względu na komfortowe wyposażenie i atrakcyjne położenie. Dom położony jest nad morzem Bałtyckim, blisko Słowińskiego Parku Narodowego, ruchomych wydm, u ujścia rzeki Łeby.
Dom przystosowany jest do prowadzenia działalności zajmującej się wynajmem pokoi, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego, ponieważ jest w pełni wyposażony i dobrze utrzymany.

  • ul. Władysława Grabskiego, Łeba, powiat lęborski
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 273,50 m² na działce o powierzchni 352 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łeba, Władysława Grabskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.