Złotów
ul. Bolesława Krzywoustego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
200 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
5607
Piętro
4
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 35m2 w bloku zasobów Mzgl na 4 piętrze. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia z wyposażeniem w cenie, łazienka, korytarz z miejscem na szafe w zabudowie.
Do mieszkanie przynależy piwnica oraz dostęp do dodatkowego pomieszczenia rowerowni/wózkowni. Z piwnicy niezależne wyjscie bez schodów na ogrodzony teren przy bloku, co jest ogromnym atutem.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,67 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Złotów, ul. Bolesława Krzywoustego
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Złotów, Bolesława Krzywoustego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.