Goleniów

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
320 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
6667
Piętro
2 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2011
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrym stanie. Budynek z 2011 roku. Kupione w stanie developerskim. Instalacje w związku z tym, że budynek ma dopiero kilka lat nie wymagają żadnych nakładów. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, można pomalować wedle uznania. Na podlogach kafle i panele. W bloku znajduje się szeroka przestronna klatka schodowa oraz winda. Świetna lokalizacja. Blisko centrum, dworzec PKP. Wszystko w zasiegu. W budynku znajdują się sklepy takie jak biedronka, drogeria, apteka, empik itd. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 2 piętro w bloku z windą z 2011 roku
  • Goleniów
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Goleniów Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.