Leszno Centrum
ul. Dworcowa
nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
1 599 000
Powierzchnia
2769
Cena za m²
577
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 7 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 8 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 9 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 10 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 11 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 12 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 13 Nieruchomość komercyjna Leszno Centrum, ul. Dworcowa. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Do sprzedaży trzykondygnacyjny wielofunkcyjny budynek z poddaszem użytkowym z przeznaczeniem na biura, gabinety lekarskie, klub muzyczny, handel, usługi i lokale mieszkalne. Budynek znajduje się w samym centrum Leszna obok dworca PKP przy ul. Dworcowej 9.  Obiekt o powierzchni użytkowej 2769 m2, na działce 1241 m2 z przeznaczeniem do remontu. W cenie projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę!!! Możliwość zmian w istniejącym projekcie np. na hotel, budynek mieszkalny itp. Nieruchomość wyceniana przez rzeczoznawcę majątkowego w 2014 roku na kwotę 2,5 mln zł !!!, a po ukończeniu modernizacji według projektu budowlanego wycena na 5,7 mln zł. Część opisu i operatu na załączonych zdjęciach. Dla konkretnego klienta cena do negocjacji! Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. OKAZJA!

  • ul. Dworcowa, Leszno Centrum
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 2769 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Leszno Centrum, Dworcowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.