Lipowo Kurkowskie

działka budowlana na sprzedaż

Cena
476 700
Powierzchnia
3178
Cena za m²
150
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 1 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 2 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 3 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 4 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 5 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 6 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 7 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 8 Działka budowlana Lipowo Kurkowskie. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Przepiękna malownicza i widokowa (lekko spadzista w stronę południowo-zachodnia) działka w Lipowie Kurkowskim na granicach Puszczy Napiwodzko-Ramudzkiej. Urokliwe otoczenie - np. źródła Łyny. W okolicy jez. Maróz, jez. Brzeźno. Działka zakończona wspaniała ścianą lasu, który z tej strony działki będzie jedynym sąsiadem i z wejściem do niego. Część działki ze starymi pięknymi drzewami, część bardzo słoneczna, widok na nastrojowe zachody słońca nad lasem. Przez las krótki spacer do jez. Maróz - spokojna plaża, pomost, czysta woda i strefa ciszy na tym jeziorze. Okolice spokojne i typowo rekreacyjne. Szybko rosnące ceny działek w tej okolicy - tylko 180 km z Warszawy. Zakup takiej działki może być świetną lokata kapitału. Działka już uporządkowana, koszona i przygotowana do realizacji inwestycji. Dojazd możliwy z dwóch stron działki (możliwy osobny wjazd gospodarczy). W okolicy szlaki rowerowe, kajaki, wędkowanie , grzybobranie, stadniny koni. Plan zagospodarowania. Działka ogrodzona z bramą wjazdową. Liczne nasadzenia świerków, drzew owocowych i krzewów ozdobnych wokół ogrodzenia działki. Na działce wykonana b. wydajna studnia głębinowa z pompą (jest to bardzo istotne bowiem na niektórych działkach w okolicy są problemu z wodą) i kompletnym osprzętem do nawadniania, mapa do celów projektowych, opinia geotechniczna z wykonanymi odwiertami, warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej. Prąd na działce.

  • Lipowo Kurkowskie, gmina Olsztynek, powiat olsztyński
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3178 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Numer ewidencyjny działki: 138/13
  • Długość: 56 m, szerokość: 55 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, brak kanalizacji, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Lipowo Kurkowskie Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.