Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Żelazno brak adresu · 2 piętro
230 000 zł
3 833 zł/m²
60 m²
3 pok.
Żelazno
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², znajdujące się na drugim piętrze bloku.
Mieszkanie jest bezczynszowe, w większości odświeżone/wyremontowane.
Kuchnia, łazienki i pokoje są wyposażone jak na zdjęciach, dzięki czemu mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.
Do mieszkania przynależy piwnica, dwie komórki lokatorskie (około 50 m od bloku) oraz działka uprawna o powierzchni około 3.5 ara.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m² piwnica
-
2 piętro w bloku
-
Żelazno
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości