Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Chłodna Zamość Karolówka

Mieszkanie 4-pokojowe Zamość Karolówka, ul. Chłodna. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zamość Karolówka ul. Chłodna · 2 piętro

610 000
8 026 zł/m²
76
4 pok.
Zamość Karolówka, Chłodna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedania komfortowe i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 76 m2, na 2. piętrze, zlokalizowane w Zamościu na ul. Chłodnej 3, os. Karolówka.

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Ogrzewanie gazowe, niezależne, piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. W pełni wyposażona kuchnia. Duży balkon z widokiem. Blok zlokalizowany jest na spokojnym osiedlu, wśród domów jednorodzinnych.

Mieszkanie składa się z:

Parter:
Salonu z kuchnią, łazienki, WC, obszernego przedpokoju z drewnianymi schodami z jesionu oraz dwóch osobnych sypialni.

Poddasze:
Łazienka oraz dwa duże pokoje z możliwością adaptacji. Poddasze zaadaptowane w 2022 r., ocieplone pianą PIR.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie umeblowane, wyposażone w:
Telewizor, pralkę, lodówkę, zmywarkę, płytę gazową.

Pełna infrastruktura w bliskiej odległości (m. in. sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnia rodzinna itp.). Dużo zielonych terenów do spacerowania.

Czynsz 300 zł/m-c plus opłaty wg zużycia (woda, śmieci, prąd, gaz).

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Cena sprzedaży: 610 000 zł do negocjacji.

Możliwość obejrzenia po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Tel.

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76 m² balkon, piwnica
  • 2 piętro w bloku  
  • Zamość, Karolówka ul. Chłodna
  • Wyposażenie pralka, lodówka, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
122000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat