Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Żywiec os. 700-lecia · parter
ŚWIEŻO WYREMONTOWANE, UMEBLOWANE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA - W CENTRUM
Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze bloku na Osiedlu 700 lecia.
W pobliżu sklepy, szkoła, ośrodek zdrowia, przedszkole, żłobek, dużo terenów rekreacyjnych.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie składa się z:
- dwóch osobnych pokoi,
- odrębnej kuchni,
- odrębnej łazienki.
Kuchnia wyposażona w:
- lodówkę,
- płytę indukcyjną,
- okap,
- piekarnik.
Łazienka wyposażona w:
- bojler elektryczny,
- kabinę prysznicową,
- pralkę.
Pokój wyposażony w:
- rozkładaną kanapę,
- szafę,
- półki,
- komodę,
- stolik RTV,
- stolik z krzesłami.
We wszystkich oknach są rolety wewnętrzne.
OPŁATY:
- wynajem: 1 800,00 zł
- czynsz: 530,00 zł (w czynsz wliczone ogrzewanie oraz wywóz śmieci)
- prąd oraz woda na podstawie zużycia według wskazań liczników.
Kaucja: 3000,00 zł
Zwierzęta akceptowane.
W mieszkaniu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz papierosów elektronicznych itp.
-
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m² piwnica
-
Parter w 4-piętrowym bloku
-
Żywiec os. 700-lecia
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna drewniane
-
Opłaty 530 zł/miesiąc
-
Kaucja 3000 zł
-
Umeblowanie w pełni
-
Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Podobne mieszkania na wynajem