Ogłoszenie usunięte

Zabrze Helenka
ul. Ludwiki Wawrzyńskiej
2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Zabrze Helenka · 1 850 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze Helenka, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze Helenka, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Wawrzyńskiej w Zabrzu. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest po remoncie. 

Mieszkanie składa się z w pełni wyposażonej kuchni i łazienki. W kuchni znajduje się płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, lodówka, zmywarka, mikrofalówka oraz wszelkie niezbędne akcesoria kuchenne. Łazienka jest wyposażona w pralkę. 

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bardzo spokojnej okolicy. W pobliżu występuje: szkoła podstawowa (130m), przystanek autobusowy (400m), przedszkole (400m), Biedronka (450m), Śląski Uniwersytet Medyczny (1000m).

Cena wynajmu to 1850zł + 350zł czynsz (zaliczka na wodę, śmieci itp.) +opłaty za prąd według zużycia. 

Wymagana kaucja zwrotna 2500zł.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • 1 piętro
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Zabrze, Helenka, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka