Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Zakrzowie - Osiedle Sobieskiego, blisko przystanku na ul. Królewskiej.
- Duży pokój przechodni z wyjściem do kuchni, na balkon, do sypialni i przedpokoju. Umeblowanie: rozkładana kanapa, meble, stół i 4 krzesła, żaluzje dzień/noc i TV.
- Sypialnia z szafą w zabudowie (oświetlenie ledowe przy otwartych drzwiach), pojedyncze łóżko, biurko, fotel i szafa - opcjonalnie.
- Kuchnia świeżo po remoncie: zmywarka, mikrofalówka, nowa kuchenka, lodówka. Blaty oświetlane.
- Łazienka z prysznicem, pralka.
- Balkon w zabudowie - bezpiecznie mimo położenia na parterze.
Okolica bardzo cicha i zielona, obok osiedlowy sklep z warzywami, Biedronka i piekarnia. Za torami fabryka Bosch, obok basen, 3 minuty do przystanku autobusowego linii D, 111, 128.
Opłaty według zużycia wynoszą przy dwóch dorosłych osobach około 700-800 PLN miesięcznie (w tym jest woda, gaz, wywóz śmieci). Do tego dodatkowo dochodzi prąd - według zużycia. Umowa TV i internet wg uzgodnienia może zostać przeniesiona lub zawarta we własnym zakresie. Kaucja wynosi dwa czynsze miesięczne.
For English: please send a message, we will get back to you. Thank you!
Für Deutsch: Bitte senden Sie uns eine Nachricht an die angegebene Telefonnummer, wir melden uns bei Ihnen. Dankeschön!
- Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,50 m²
- parter w 4-piętrowym bloku
- Dostępne do wynajęcia od zaraz
- Wrocław, Zakrzów
- Balkon, piwnica
- Wyposażenie: kuchenka, lodówka, mikrofalówka, pralka, zmywarka
- Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu