






Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławiu przy ulicy Mosiężnej, już od lipca lub sierpnia do sierpnia/września 2026 z możliwością przedłużenia umowy.
mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,08 m2 składa się z :
-pokoju-11,25m2
-pokoju -17,00m2
-kuchni -9.53m2
-łazienki-5,52mświezo wyremontowana (nowe kafelki kabina otwarta itp
-korytarza 6,78 m2
-balkonu
-komórki w garażach podziemnych.
Mieszkanie na parterze, nowe developerskie, odremontowana dopiero co łazienka. Mieszkanie z dala od głównej ulicy, ok 5 minut do przystanku tramwajowego 5,4,11,14. Autobusy: [numer], między placem legionów a FATem.
Blisko sklep Aldi, Biedronka ,Lidl ,warzywniak, żabki, paczkomaty, piekarnia.
Obok inne osiedle gdzie można iść na spacer- mały deptak, siłownia na powietrzu, pięknie kwieciste trawniki, niedaleko działki.
Opłaty:
za wynajem --wynajm 2700zł/miesiąc + opłaty eksploatacyjne w wysokości 668,00 zł /miesiąc plus miesięczne opłaty za energie elektryczną według licznika (odczyt co miesiąc)
Mieszkanie przystosowane jest dla jednego /dwóch /trzech najemców również- dwóch w dużym pokoju i jedna osoba w małym.
Obowiązują niezależne umowy z każdym najemcą osobno, koszty dzielone po równo.
- Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,08 m²
- parter
- Wrocław, Śródmieście, ul. Mosiężna
- Balkon
- Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
- Oferta dodana ponad miesiąc temu