lokalu
Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Do wynajęcia trzypokojowe (72m2) mieszkanie na wrocławskich Hubach.
Możliwość wynajmu całości lub na pokoje (2 pokoje 1-osobowej + jeden duży pokój na 1 lub 2 osoby / parę).
Mieszkanie w bloku z lat 90-tych na trzecim piętrze bez windy. Składa się z trzech pokoi (ok 25m2, 12m2, 10m2), dużego przedpokoju, oddzielnej kuchni, łazienki i toalety.
Rewelacyjna lokalizacja !!!
*** W promieniu 400m (4 min pieszo): Biedronka, Lidl, Auchan, Stokrotka, nieco dalej Kaufland, hala kupców Perła, MacDonald
*** 400m (4 min pieszo) do przystanku tramwajowego i autobusowego: tramwaje: 8, 16, 18, 21, 22, autobusy: 110, 125 (z Hubskiej), 124, 134 (z Kamiennej)
*** około 1 km (10 min pieszo) do Aquaparku Borowska i Parku Andresa,
*** około 1,5 km (15 min pieszo) dworzec PKP, PKS, centrum handlowe Wroclavia, Uniwersytet Ekonomiczny.
*** około 3,5 km do Wrocławskiego Rynku
*** W promieniu 1 km: 4 szkoły podstawowe, 4 przedszkola, 2 żłobki, liczne place zabaw, boiska do gry w piłkę i koszykówkę.
Możliwość parkowania bezpośrednio pod blokiem.
Mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty (lodówka, płyta gazowo-indukcyjna, piekarnik), w łazience pralko-suszarka. Ewentualne dodatkowe wyposażenie do ustalenia z najemcami. Niewielki balkon pozwala na przetrzymywanie roweru lub innych większych gabarytów. Ogrzewanie miejskie, zadbana klatka schodowa i spokojni sąsiedzi.
Możliwość wynajęcia mieszkania w całości w cenie 3.000PLN + opłaty (ok. 1.150 PLN; tj. 950 PLN opłata do spółdzielni w której jest: czynsz, woda ciepła i zimna, ogrzewanie miejskie, ryczałt za gaz do kuchni gazowej, opłata za śmieci, oraz dodatkowo 200 PLN energia elektryczna) lub indywidualnych pokoi w cenie 1.200 PLN za duży, dwuosobowy pokój oraz 900 PLN za każdy z mniejszych pokoi (plus partycypacja w opłatach tj. przy 3 wynajmujących około 380 PLN na osobę, przy 4 wynajmujących około 290 PLN na osobę). W przypadku wynajmu całości mieszkania umowa o wynajem okazjonalny. Wymagana kaucja, brak opłat za pośrednictwo. Mieszkanie dostępne od zaraz.
Zapraszam osoby bez zwierząt i niepalące, szanujące spokój naszych sąsiadów i wygodę oferowaną przez mieszkanie.
- Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m²
- 3 piętro w bloku bez windy
- Dostępne do wynajęcia od zaraz
- Wrocław, Huby
- Balkon, osobna kuchnia
- Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik
- Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
- Oferta dodana ponad miesiąc temu