Mieszkanie do wynajęcia
ul. Zygmunta Krasińskiego Warszawa Żoliborz

Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 2
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 3
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 4
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 5
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 6
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 7
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 8
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 9
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 10
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 11
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 12
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 13
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 14
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 15

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Żoliborz ul. Zygmunta Krasińskiego · 1 piętro

3 000
107 zł/m²
28
1 pok.
Warszawa Żoliborz, Zygmunta Krasińskiego - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz bardzo wygodnej, przemyślanej garderoby. W części kuchennej znajduje się nowoczesna w pełni wyposażona zabudowa. W skład , której wchodzi duża lodówka z zamrażalnikiem, czteropalnikowa płyta gazowa, zmywarka, mikrofalówka oraz piekarnik.
W łazience zamontowana została nowoczesna, duża kabina prysznicowa z deszczownicą oraz liniowym podłogowym odpływem. W pojemnej szafie znalazło się miejsce na pralkę
Na zamkniętym terenie budynku znajduje się wiata na rowery.W piwnicy kamienicy znajdują również dodatkowe miejsca na rowery

Czynsz 3000zł + 500zł opłaty dla administracji budynku, razem 3500zł, plus dodatkowo płatne zużycie wody, energii elektrycznej oraz gazu
Wolne od 01.09.2026

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - 620
- Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego

• Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m²  
  • 1 piętro w 4-piętrowej kamienicy  
  • Warszawa, Żoliborz ul. Zygmunta Krasińskiego
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu