Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Żoliborz ul. Sady Żoliborskie 3 · 8 piętro
Mieszkanie w bloku z lat 60-tych - bardzo dobrze utrzymanym, zarządzanym przez spółdzielnię. Design/wnętrza mieszkania są nietuzinkowe. Mieszkanie jest przytulne. Okna wychodzą na stronę południowo-zachodnią z pięknym widokiem na niską zabudowę Żoliborza i drzewa. Mieszkanie jest ciepłe w sezonie grzewczym, co przekłada się na oszczędność z ogrzewaniem. Dostęp do mieszkania jest dwuetapowy - klatka ogólna z monitoringiem i zamykany korytarz wewnętrzny. Kuchnia połączona z salonem. Balkon oszklony/zimowy duży. Mieszkanie posiada przestronną piwnicę z wejściem z parteru.
Podany koszt czynszu uwzględnia koszty dla dwóch osób. Media dodatkowo w zależności od zużycia.
Mieszkanie jest świetnie skomunikowane - 3 min. tramwaj (7 min. do Centrum), 7 min. pieszo metro. Sklepy, itp. W pobliżu urokliwy park.
Umowa wynajem okazjonalny. Kaucja 2900 zł.
Pośrednikom dziękuję - proszę o wyłącznie bezpośredni kontakt ze strony zainteresowanych wynajmem.
-
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
8 piętro w 9-piętrowym bloku z windą
-
Dostępne do wynajęcia od zaraz
-
Warszawa, Żoliborz ul. Sady Żoliborskie 3
-
Opłaty 750 zł/miesiąc
-
Kaucja 2900 zł
-
Umeblowanie w pełni
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Podobne mieszkania na wynajem