Ogłoszenie usunięte

Mieszkanie do wynajęcia
ul. Marcina Bielskiego 2 Warszawa Wola

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Marcina Bielskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Wola ul. Marcina Bielskiego 2 · parter

-
-
38
2 pok.

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Agencja DOBRACHATA prezentuje:
Do wynajęcia funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38.4 m2 położone przy Metrze Księcia Janusza przy ulicy M. Bielskiego 2 na warszawskiej Woli.

MIESZKANIE:
Na powierzchni 38.4 m2 znajduje się:
- duży pokój wyposażony w sofę, stół z krzesłami, regał, dużą szafę z lustrem, komodę oraz telewizor;
- sypialnia z szafą, regałem, biurkiem oraz łóżkiem;
- oddzielna kuchnia wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, płytę elektryczną dwupalnikową;
- łazienka z prysznicem, pralką, WC, umywalką, szafkami;
- przedpokój z szafkami;

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Budynek z 1964 roku z windą położony w cichej i spokojnej okolicy;
Wysoki parter z oknami na ciche podwórko;
Doskonała lokalizacja 5 min. do metra Księcia Janusza;
W okolicy liczne punkty handlowo-usługowe, gastronomiczne oraz przepiękny Park Moczydło;

DODATKOWE INFORMACJE:
Najem okazjonalny z umową na minimum rok;
Cena:
- czynsz najmu 2500 zł miesięcznie
- opłaty administracyjne 700 zł,
- dodatkowo opłaty licznikowe za energię elektryczną;
- kaucja zabezpieczająca w kwocie 3200 zł.
Wynagrodzenie agencji DOBRACHATA jednorazowo 50 % + VAT całkowitej kwoty najmu (1600 zł + VAT)

Serdecznie zapraszamy na prezentację!
Iwona BRACH
tel:

DOMINIKA ZINCZUK
tel:

Iwona Brach

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m² osobna kuchnia
  • Parter w 10-piętrowym bloku z windą
  • Warszawa, Wola ul. Marcina Bielskiego 2
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  

Aktualne mieszkania na wynajem

11
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pustola

2 500

27

1 pok.

WYNAJEM BEZPOŚREDNI PRZEZ WŁAŚCICIELA - BEZ PROWIZJI I DODATKOWYCH KOSZTOW AGENTOM / POŚREDNIKOM BARDZO DZIĘKUJĘ! Gotowe do zamieszkania. Warszawa-Wola Studio/Kawalerkę Mieszkanie umeblowane - Nowe lozko/ rama, materac, szafa, polki/kratka kubik Ikea nowa pralka. Nieruchomość posiada własny s...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Górczewska

2 500

38

2 pok.

Mieszkanie dwustronne, idealne dla singla lub pary, położone naprzeciwko wejścia do metra. W okolicy dużo zieleni oraz doskonała infrastruktura: sklepy Żabka, Carrefour, Rossmann, sklep osiedlowy, przedszkola, szkoły, przychodnia lekarska oraz dwa baseny. Metro znajduje się dosłownie dwa kroki od bu...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Okopowa

2 300

34

2 pok.

Do wynajęcia – 2-pokoje | 0% prowizji | Wola ul. Okopowa | Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym – w pobliżu CH Arkadia. Tylko 4 przystanki tramwajem do M2 Metro Rondo Daszyńs...