Mieszkanie do wynajęcia
ul. Grzybowska Warszawa Wola

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Grzybowska. Zdjęcie 11

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Wola ul. Grzybowska · 4 piętro

2 900
105 zł/m²
27
2 pok.
Warszawa Wola, Grzybowska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m², położone na 4 piętrze budynku przy ul. Grzybowskiej, w samym sercu Warszawy.

To świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie stanowi idealną propozycję dla singla lub pary, którzy szukają gotowego do zamieszkania lokum w centralnej lokalizacji.

W skład mieszkania wchodzi jasny salon z nowoczesną, otwartą kuchnią, funkcjonalna sypialnia oraz łazienka z wanną. Mieszkanie jest po remoncie, wszystko jest nowe i zadbane. Wschodnia ekspozycja sprawia, że rano wpada dużo naturalnego światła.

Wyposażenie obejmuje m.in.:
- zmywarkę, płytę indukcyjną, lodówkę, okap, pralkę,
- małe sprzęty AGD: odkurzacz, toster, czajnik,
- komplet sztućców, talerzy, garnków, przyborów kuchennych,
- komplet pościeli, kołdry, poduszki,
- telewizor w salonie.

Mieszkanie nie wymaga dodatkowego wyposażenia i jest dostępne do zamieszkania od zaraz.

Lokalizacja przy ul. Grzybowskiej to znakomity punkt komunikacyjny - kilka minut spacerem do stacji metra Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe oraz centra biurowe. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta.

Warunki najmu:- Umowa najmu okazjonalnego,
- Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu,
- Koszty najmu: 2900 zł + 800 zł czynsz administracyjny + ok. 100 zł opłaty licznikowe.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27,50 m²  
  • 4 piętro w 15-piętrowym budynku z windą
  • Warszawa, Wola ul. Grzybowska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj