Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Proszę kontaktować się po godzinie 18:00, ewentualnie sms-owo!!!
Do wynajęcia przestronne, słoneczne (ekspozycja wschodnio-południowa) mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na 3 piętrze ( budynek z windą).
Mieszkanie 51,52m2 składa się z:
-salonu z aneksem w którym znajduje się duża rozkładana sofa
-bardzo dużej sypialni-15,50m ,
-łazienki,
-dużej wnęki przy wejściu z pojemną szafą.
Wyposażone w mebl, w tym część zupełnie nowych i sprzęty AGD (wszystkie widoczne na zdjęciach). Mieszkanie czyste i zadbane.
Mieszkanie posiada nową klimatyzację!
Zamknięte i monitorowane osiedle z dużym patio i placem zabaw wewnątrz, położone w dzielnicy Nowe Włochy- ul. Pola Karolińskie, sąsiadującej z Bemowem i Ursusem.
Komunikacja - Przy osiedlu przystanki autobusowe:[numer],220,N85. 400m do stacji PKP Ursus Płn. skąd w 15 minut pociągiem do Centrum.
Lokalizacja z dobrą infrastrukturą - ścieżki rowerowe, park, przedszkole, żłobek, szkoły, sklepy (Carrefour express, Żabka) różne paczkomaty, siłownia, 600 m do Factory Ursus W budynku dodatkowo fryzjer, Gabinet kosmetyczny, cukiernia/piekarnia, garmażeria, sklep zoologiczny - czyli wszystko co potrzebne do życia ;-)
Niedaleko przy ul. Połczyńskiej budowana jest stacja METRA KAROLIN (oddanie za rok)
Czynsz wraz z zaliczkami na wszystkie media -700zł
Możliwość użytkowania miejsca garażowego
Kaucja 4200zł
- Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,52 m²
- 3 piętro w budynku z windą
- Warszawa, Włochy, ul. Pola Karolińskie
- Balkon
- Wyposażenie: klimatyzacja
- Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu