Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Jurajska Warszawa Ursynów

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Jurajska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Ursynów ul. Jurajska · 3 piętro

5 290
79 zł/m²
67
3 pok.
Warszawa Ursynów, Jurajska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Wynajmę bezpośrednio przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2017 roku, o powierzchni 67,29 m², z dużym balkonem. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną, przy ul. Jurajskiej w Warszawie.

3 pokojowy apartament posiada wydzieloną strefę sypialnianą oraz część dzienną, z otwartą kuchnią i dużym balkonem. Jest umeblowany i gotowy do wprowadzenia się.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania.

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy oraz lotniska Chopina, zarówno transportem miejskim, jak i samochodem.
Na terenie osiedla znajdują się tereny zielone, place zabaw, staw, tor łyżwiarski.
W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, przedszkola, żłobki, placówki medyczne.

Cena wynajmu to 5290 zł.
Cena nie uwzględnia opłaty administracyjnej do Spółdzielni w wysokości 1265 zł.
Media są płatne dodatkowo - według rzeczywistego zużycia na podstawie odczytu liczników i rozliczane co miesiąc.

Zapraszam do obejrzenia!

  • Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,29 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Dostępne do wynajęcia od 2026-05-16
  • Warszawa, Ursynów ul. Jurajska
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 1265 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 10580 zł
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj