Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Dzień dobry,
Posiadamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 m2. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z kuchnią oraz oddzielną ubikację i łazienkę.
W przedpokoju umieszczona jest duża szafa przesuwna, która bardzo ułatwia przechowywanie ubrań i innego asortymentu.
Kuchnia wyposażona jest w praktyczną wyspę, lodówkę w zabudowie, piekarnik, płytę indukcyjną oraz dużą liczbę szafek. Meble są fornirowane oraz lakierowane, dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. W łazience prysznic, duża wanna oraz pralka automatyczna. Oddzielna ubikacja z dodatkową umywalką.
Sypialnia - duża i ustawna. Dodatkowo niewielki pokój, który dotychczas służył do pracy, ale można go zaaranżować jako pokój dla dziecka i/lub wg potrzeb.
Mieszkanie posiada duży balkon (8 m2) oraz bardzo dobre ułożenie wewnątrz osiedla z widokiem na plac zabaw, co bardzo przydaje się przy opiece nad dzieckiem. Mieszkanie jest czyste, ciepłe. Podłogi wykonane są z deski barlineckiej (podłoga drewniana), dzięki czemu podłoga jest ciepła.
Do mieszkania przynależy miejsce garażowe w garażu podziemnym.
Osiedle ciche, położone bardzo blisko PKP Gołąbki (ulica Konotopska). Dojazd do centrum to 15-20 minut. Blisko przedszkola, sklepy, kilka fajnych restauracji, park oraz placówki medyczne (Luxmed itp.). Sąsiedzi bezproblemowi.
Mieszkanie dotychczas nie było wynajmowane. Zostało przygotowane do samodzielnej aranżacji, ale jeśli będzie potrzeba, to dostarczymy niezbędne meble lub zabierzemy to, co będzie przeszkadzać.
Bardzo dobra opcja dla pary/małżeństwa/rodziny 2+1.
Jeśli nie odbieramy, to oddzwonimy.
- Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m²
- parter
- Dostępne do wynajęcia od zaraz
- Warszawa, Ursus, ul. Konotopska
- Balkon, aneks kuchenny
- Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik
- Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu