Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Dalanowska 46 Warszawa Targówek

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Dalanowska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Targówek ul. Dalanowska 46 · 5 piętro

3 870
81 zł/m²
48
2 pok.
Warszawa Targówek, Dalanowska 46 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia mieszkanie na Targówku, przy ul. Dalanowskiej 46.

Mieszkanie ma 48 m2, znajduje się na 5 piętrze w bloku zbudowanym w 2013 roku.

Rozkład i Wyposażenie:
- Sypialnia: łóżko, szafa, szafka nocna.
- Pokój: kanapa z opcją spania, stół, 6 krzeseł, komoda, stolik.
- Kuchnia: zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, czajnik, mikrofalówka, garnki, talerze, sztućce itp.
- Garderoba.
- Korytarz.
- Łazienka.
- Balkon.

Dobra lokalizacja:
- 8 minut pieszo do Metra Trocka.
- 5 minut do pętli Trocka.
- 4 minuty do przystanku Cmentarz Bródnowski.
- 20 minut do Metra Dworzec Gdański.
- Osiedle z ochroną.

Atrakcyjna okolica:
- Siłownia, Pepco i Apteka w bloku na parterze.
- 20 metrów do Rossmanna.
- 100 metrów do Lidla.
- 20 minut spacerem do Parku Bródnowskiego.
- W okolicy pełna infrastruktura, dużo punktów usługowych i gastronomicznych.

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dostępne od 2. połowy marca.

Forma najmu: najem okazjonalny, alternatywnie umowa najmu pokoi.

Warunki najmu:
- Cena: 3000 zł (najem) + 720 zł (czynsz) + ok. 150 zł (prąd) = 3870 zł.
- Internet i TV we własnym zakresie.

Kaucja: 3500 zł.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m² balkon
  • 5 piętro w bloku  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Targówek ul. Dalanowska 46
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 3500 zł
  • Wyposażenie lodówka, zmywarka, mikrofalówka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu