Mieszkanie do wynajęcia
ul. Rycerska Warszawa Śródmieście

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Rycerska. Zdjęcie 10

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Śródmieście ul. Rycerska · 2 piętro

5 999
127 zł/m²
47
2 pok.
Warszawa Śródmieście, Rycerska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie – ul. Rycerska, Stare Miasto, Warszawa Oferuję do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,26 m², położone przy ul. Rycerskiej – w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy, tuż przy Rynku Starego Miasta.
Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1955 roku, na 2. piętrze (bez windy).
Dostępne od zaraz.

Rozkład pomieszczeń: stylowy salon z aneksem kuchennym
duża sypialnia z wyjściem na balkon
łazienka z WC

Wyposażenie i standard: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie
w pełni umeblowane: m.in. sofa, łóżko, szafy, stół, krzesła
aneks kuchenny z kompletnym sprzętem AGD
gotowe do wprowadzenia się
jasne, ciche i przytulne wnętrze

Lokalizacja – ul. Rycerska, Stare Miasto: unikalne położenie w samym centrum Warszawy
blisko Rynku, bulwarów wiślanych, parków
świetna komunikacja (tramwaje, autobusy, metro)
kawiarnie, restauracje, sklepy – wszystko w zasięgu spaceru
Warunki najmu:
Czynsz najmu: 5 999 zł / mies.
Czynsz administracyjny: 1 000 zł
Dodatkowo: prąd wg zużycia
Kaucja: dwumiesięczna
Bez zwierząt
Dostępne od zaraz
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,26 m² balkon
  • 2 piętro w 3-piętrowej kamienicy  
  • Warszawa, Śródmieście ul. Rycerska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu