Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Ogrodowa 32 Warszawa Śródmieście

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Śródmieście ul. Ogrodowa 32 · 11 piętro

3 950
86 zł/m²
46
2 pok.
Warszawa Śródmieście, Ogrodowa 32 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

PL

Nowe 2 pokoje + garderoba | Ogrodowa 32 | Wola / Śródmieście

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m² przy ul. Ogrodowej 32 w Warszawie, na granicy Woli i Śródmieścia.

W skład mieszkania wchodzą:
salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba oraz hol.

Dużym atutem są duże okna na całą długość mieszkania, dzięki którym wnętrze jest jasne i dobrze doświetlone. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV.

Świetna lokalizacja i bardzo dobra komunikacja — w pobliżu sklepy, restauracje, usługi, przystanki autobusowe oraz metro Rondo ONZ.

Cena: 3950 PLN + 1000 PLN opłat + prąd
Kaucja: 4950 PLN

UA

Нова 2-кімнатна квартира + гардеробна | Ogrodowa 32 | Wola / Центр

Здається в оренду нова квартира площею 46 м² за адресою Ogrodowa 32 у Варшаві, на межі районів Wola та Śródmieście. Ідеально підходить для однієї людини або пари.

У квартирі є:
вітальня з кухонною зоною, спальня, ванна кімната, гардеробна та передпокій.

Великою перевагою є великі панорамні вікна по всій довжині квартири, завдяки чому помешкання дуже світле. Квартира повністю мебльована та оснащена базовою побутовою технікою.

Чудова локація та зручне транспортне сполучення. Поруч магазини, ресторани, кав’ярні, автобусні зупинки та метро Rondo ONZ.

Оренда: 3950 PLN + 1000 PLN додаткові оплати + електроенергія
Застава: 4950 PLN

EN

New 1-bedroom apartment + walk-in closet | Ogrodowa 32 | Wola / City Centre

For rent: a new 46 m² apartment located at Ogrodowa 32 in Warsaw, on the border of Wola and Śródmieście. Perfect for a single person or a couple.

The apartment includes:
a living room with kitchenette, bedroom, bathroom, walk-in closet and hallway.

A major advantage is the large full-length windows, which make the apartment bright and full of natural light. The flat is fully furnished and equipped with basic household appliances.

Excellent location with great public transport access. Shops, restaurants, cafés, bus stops and Rondo ONZ metro station are nearby.

Rent: 3950 PLN + 1000 PLN service charges + electricity
Deposit: 4950 PLN

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² aneks kuchenny
  • 11 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Śródmieście ul. Ogrodowa 32
  • Opłaty 1000 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 4950 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor
  • Wynajmę studentom  
  • Przyjazne zwierzętom  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu