Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Saska Kępa ul. Międzynarodowa · 3 piętro
Do wynajęcia eleganckie, jasne mieszkanie o powierzchni 55 m², po niedawnym kompleksowym remoncie wykonanym z dbałością o detale i z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Wnętrze zostało urządzone w wysokim standardzie, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone - do dyspozycji najemcy pozostają wysokiej klasy meble oraz komplet niezbędnego sprzętu AGD: lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, zmywarka i pralka. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, zapewniająca komfort o każdej porze roku, oraz mały balkon.
Nieruchomość znajduje się na zielonej i prestiżowej Saskiej Kępie - jednej z najbardziej cenionych części Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie szybki dostęp do centrum miasta.
W najbliższej okolicy znajdują się:
Park Skaryszewski,
liczne restauracje, kawiarnie i sklepy,
szkoły, przychodnie oraz punkty usługowe,
przystanki autobusowe i tramwajowe zapewniające sprawną komunikację z pozostałymi częściami miasta.
Mieszkanie dostępne od 3 sierpnia 2026 r.
Koszty:
czynsz najmu: 4000 PLN miesięcznie,
opłaty administracyjne: 800 PLN miesięcznie,
kaucja: 8000 PLN.
-
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m² balkon
-
3 piętro w 10-piętrowym bloku
-
Dostępne do wynajęcia od 2026-08-03
-
Warszawa, Saska Kępa ul. Międzynarodowa
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Opłaty 800 zł/miesiąc
-
Kaucja 8000 zł
-
Umeblowanie w pełni
-
Wyposażenie klimatyzacja, pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Podobne mieszkania na wynajem