Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
al. Stanów Zjednoczonych Warszawa Saska Kępa

Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Saska Kępa al. Stanów Zjednoczonych · 1 piętro

1 800
64 zł/m²
28
1 pok.
Warszawa Saska Kępa, Stanów Zjednoczonych - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia kawalerka na Saskiej Kępie:

- okolice ul. Afrykańskiej,
- 1. piętro, winda;
- dostępne od zaraz,
- parking: miejsca postojowe naziemne dostępne tylko dla mieszkańców, wjazd poprzez szlaban,

Koszt: 1.800,00 zł czynsz +620,00 zł czynsz administracyjny (zawiera zaliczkę na wodę, nadpłata/niedopłata rozliczana co 6 miesięcy) + media płatne wg zużycia (około 100,00 zł/miesięcznie) + 45,00 zł internet

kaucja: 2.500,00 zł

Kontakt: [numer] (jeżeli nie odbieram, to proszę o SMS)

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 1 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Saska Kępa al. Stanów Zjednoczonych
  • Mieszkanie do odświeżenia, okna plastikowe  
  • Opłaty 620 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 2500 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka
  • Wynajmę studentom  
  • Przyjazne zwierzętom  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu