Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Stanisława Worcella Warszawa Odolany

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Odolany, ul. Stanisława Worcella. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Odolany ul. Stanisława Worcella · 2 piętro

4 200
104 zł/m²
40
2 pok.
Warszawa Odolany, Stanisława Worcella - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Mieszkanie szuka najemcy, wolne od zaraz, na co najmniej rok.

Dla singla lub pary. Niepalący, bez zwierząt.

Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 z balkonem 8 m2 przy ulicy Worcella. Blok na środku osiedla, z dala od ulicy. W bloku nie ma ani smietnika, ani wjazdu do garażu. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z:

- przedpokoju z szafą na kurtki i szafką na buty,
- salonu z aneksem kuchennym,
- sypialni z łóżkiem 140x200 i z dużą szafą
- łazienki z prysznicem, pralką i pojemną szafką we wnęce

- zmywarka
- telewizor z androidem z możliwością skonfigurowania youtube/netflix
- moskitiery
- krzesełka na balkonie

Czynsz najmu to 4200 zł miesięcznie w co wliczony jest czynsz administracyjny i internet supermedia 600/40Mbs. W cenie również wejście na osiedlową siłownię, zamkniętą dla ludzi z zewnątrz.

Dodatkowo najemcę obciążają opłaty licznikowe za prąd i ponad normatywne zużycie cieplej i zimnej wody oraz ogrzewania.

Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 4200 zł.

Możliwość dodatkowo wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym 250 zł.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 m² balkon, aneks kuchenny
  • 2 piętro w 5-piętrowym bloku z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Odolany ul. Stanisława Worcella
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 4200 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj