Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. 1 Sierpnia Warszawa Ochota

Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Ochota, ul. 1 Sierpnia. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Ochota ul. 1 Sierpnia · 1 piętro

2 700
75 zł/m²
36
1 pok.
Warszawa Ochota, 1 Sierpnia - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie w Warszawie na pograniczu Włoch i Ochoty, blisko WUM, przy ul. 1-go Sierpnia.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym, ogrodzonym (zamkniętym).

Mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:
pokoju dziennego z dużą loggią, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwniczka i miejsce postojowe.

Wspaniała infrastruktura - sklepy, doskonałe połączenie z całym miastem - 5 minut spacerem do PKP Rakowiec (tramwaje, SKM, KM), dodatkowo 2 minuty od bloku znajduje się przystanek autobusowy, dobre połączenie z lotniskiem Chopina. Lokalizacja idealna dla studentów WUM. Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone.

Wynajem na podstawie umowy najmu okazjonalnego.

Kwota najmu 2700,00 zł dla właściciela + czynsz administracyjny 645 zł/m-c który zawiera zaliczki na media + prąd według wskazań licznika.
Kaucja wynosi 3000 zł.

Mieszkanie wolne od zaraz dla osoby samotnej lub pary niepalącej. Brak zgody na trzymanie zwierząt w mieszkaniu.

Pośrednikom nieruchomości dziękujemy i prosimy o niedzwonienie.

To przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m² znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. W skład wyposażenia wchodzą: meble, pralka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. Dodatkowo, mieszkanie ma balkon, piwnicę oraz miejsce parkingowe.
Lokalizacja w Ochocie, Warszawie, zapewnia łatwy dostęp do wielu atrakcji. W okolicy znajdziesz:
- Skwer Dobrego Maharadży (253 m)
- Park Szczęśliwicki (322 m)
- liczne restauracje i kawiarnie, takie jak Bar Azjatycki "Sajgon" (144 m)
- przystanki komunikacji miejskiej (np. Dobosza 02, 130 m)
- szkoły i uczelnie, idealne dla studentów.

Mieszkanie dostępne od 26 kwietnia 2026 roku. Kaucja wynosi 3000 PLN, a czynsz dodatkowo 645 PLN. Jeśli szukasz komfortowego miejsca do życia, nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Ochota ul. 1 Sierpnia
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 645 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com