Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Mokotów ul. Puławska 176 · 3 piętro
Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w modernistycznej kamienicy przy ul. Puławskiej 176/178. To idealne miejsce dla osób ceniących architekturę lat 50, przestrzeń i bliskość tętniącego życiem Mokotowa.
Dlaczego warto tu zamieszkać?
Lokalizacja: 3 minuty pieszo do stacji Metro Wilanowska. Pod blokiem tramwaje i autobusy umożliwiające szybki transport do wszystkich części Warszawy.
Funkcjonalny rozkład: dwa duże, niezależne pokoje, oddzielna widna kuchnia oraz - co rzadkie i wygodne - osobna łazienka i toaleta.
Otoczenie: W zasięgu spaceru Park Arkadia, Królikarnia, Warszawianka, liczne kawiarnie, restauracje i pełna infrastruktura usługowa.
Czynsz najmu 4 000 PLN
Czynsz administracyjny: 724,61 (zawiera zaliczki na wodę i ogrzewanie)
Media: prąd i gaz według zużycia.
Kaucja 4 000 PLN
-
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m²
-
3 piętro w 8-piętrowej kamienicy z windą
-
Warszawa, Mokotów ul. Puławska
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
Podobne mieszkania na wynajem