Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Orzycka 18 Warszawa Mokotów

Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Orzycka. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Mokotów ul. Orzycka 18 · 5 piętro

2 500
106 zł/m²
23
1 pok.
Warszawa Mokotów, Orzycka 18 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Kawalerka 23,5 m2, Mokotów ul. Orzycka 18, ciche, przy centrum handlowym Galera Mokotów, komunikacja miejska 3 min. do przystanku. Czynsz 2500 zł + opłaty media według stanu liczników. Kaucja jednomiesięczna. tel [numer]

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23,50 m² aneks kuchenny
  • 5 piętro w 9-piętrowym bloku z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Mokotów ul. Orzycka 18
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 2500 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, pralka
  • Wynajmę studentom  
  • Przyjazne zwierzętom  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu