Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Jana Pohoskiego 4 Warszawa Mokotów

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Jana Pohoskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Mokotów ul. Jana Pohoskiego 4 · 1 piętro

3 300
78 zł/m²
42
2 pok.
Warszawa Mokotów, Jana Pohoskiego 4 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Do bezpośredniego wynajęcia mieszkanie na Mokotowie (ul. Pohoskiego 4) w bardzo wygodnej i przyjemnej lokalizacji, kilka minut spacerem od metra Wilanowska.

2 pokoje (sypialnia i salon połączony z kuchnią), łazienka, balkon.

Mieszkanie częściowo wyposażone (w kuchni: kuchenka elektryczna, lodówka, zmywarka; w łazience pralka), kanapa, stół jadalny i krzesła, szafy, łóżko małżeńskie.

Drzwi antywłamaniowe.
Komórka lokatorska przy miejscu garażowym.
Miejsce garażowe podziemne.

Mieszkanie jest aktualnie użytkowane, stąd na zdjęciach przedmioty nie będące w wyposażeniu mieszkania!

Cena: 3.300,00 zł plus czynsz ok. 1000,00 zł (częściowo zależne od np. zużycia wody).
Prąd według zużycia, ewentualnie internet we własnym zakresie.

Oferta ważna od 15 lipca 2026 r.
Oferuję najem okazjonalny, umowa będzie podpisana u notariusza.

Zapraszam do kontaktu!

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,17 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 1 piętro w bloku z windą
  • Dostępne do wynajęcia od 2026-07-15
  • Warszawa, Mokotów ul. Jana Pohoskiego 4
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 1000 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 4000 zł
  • Wyposażenie pralka, lodówka, kuchenka, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj