Mieszkanie do wynajęcia
ul. Grupy AK "Północ" Warszawa Mokotów

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 8
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 9
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 10
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 11
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 12
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 13
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 14
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Grupy AK "Północ". Zdjęcie 15

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Mokotów ul. Grupy AK "Północ" · 3 piętro

6 200
87 zł/m²
71
3 pok.
Warszawa Mokotów, Grupy AK "Północ" - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 71,5 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Grupy AK „Północ”, Mokotów Czerniaków.
Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.
Cena: 6 200 zł + 1 200 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000 zł.
Znakomita lokalizacja, spokojne, zielone otoczenie. Blisko liczne sklepy i punkty usługowe, poczta, salon kosmetyczny, fryzjer, przychodnia, weterynarz, centrum budowlane, sklepy meblowe, 7 min. pieszo do przystanków autobusowych. W okolicy liczne placówki edukacyjne: żłobki (najbliższy 10 min. pieszo), przedszkola (4 min.) i szkoły podstawowe (15 min.).  W pobliżu Park Akcji „Burza”, park Łazienki Królewskie oraz Jeziorko Czerniakowskie.
Mieszkanie to:
* salon z otwartą kuchnią: kanapa, fotel, stolik kawowy, telewizor, szafka RTV, szafa;
* otwarta kuchnia: lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka, stół i 2 krzesła;
* sypialnia: łóżko, szafa w zabudowie, stolik nocny, komoda;
* pokój/gabinet: nieumeblowany;
* łazienka: wanna z funkcją prysznica, umywalka, WC, pralka;
* garderoba/pomieszczenie gospodarcze;
* przedpokój: szafa;
* balkon.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł.
Osiedle zamknięte, jest monitoring i ochrona.
Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie [www]

  • Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,50 m²  
  • 3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Warszawa, Mokotów ul. Grupy AK "Północ"
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj