Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Bokserska Warszawa Mokotów

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Bokserska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Mokotów ul. Bokserska · 4 piętro

4 490
112 zł/m²
40
2 pok.
Warszawa Mokotów, Bokserska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia nowoczesne oraz komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4 piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku na warszawskim Mokotowie - Służewcu (ul. Bokserska).

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie - od momentu odbioru od dewelopera mieszkał w nim wyłącznie właściciel przez 3 lata.
Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.

Układ mieszkania:
- salon z aneksem kuchennym
- oddzielna sypialnia
- łazienka
- balkon

Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe.

Wyposażenie:
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD/RTV:
- lodówka
- płyta indukcyjna
- piekarnik
- zmywarka
- mikrofala
- pralka

Atuty mieszkania:
- nowoczesny budynek z 2022 roku
- 4 piętro z windą
- balkon
- miejsce parkingowe
- mieszkanie w bardzo dobrym stanie
- spokojna okolica
- szybki dojazd do centrum i lotniska

Lokalizacja - Mokotów / Służewiec:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Bokserskiej, w pobliżu jednej z największych dzielnic biznesowych Warszawy.

W okolicy:
- ok. 5 minut samochodem do Westfield Mokotów
- ok. 5 minut samochodem do Lotnisko Chopina w Warszawie
- szybki dojazd do centrum biznesowego przy ul. Postępu
- w pobliżu sklepy, restauracje i komunikacja miejska

Lokalizacja szczególnie wygodna dla osób pracujących w Mokotów Business District.

Koszty:
- czynsz najmu: 4490 zł / miesiąc
- zaliczka na czynsz administracyjny: 760 zł / miesiąc
- zaliczka na prąd: 125 zł / miesiąc
- internet oraz TV (Netflix, 180 kanałów): 75 zł / miesiąc

Media rozliczane co 6 miesięcy według zużycia.

Zwierzęta akceptowane - w takim przypadku czynsz wynosi 4790 zł + opłaty.

Warunki najmu:
- najem okazjonalny
- umowa na co najmniej 12 miesięcy
- kaucja: 5000 zł

Dostępność:
Mieszkanie dostępne od 13.04.2026 r.
Idealne dla singla lub pary.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji mieszkania :)

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 4 piętro w 7-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Mokotów ul. Bokserska
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania  
  • Opłaty 760 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 5000 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu