Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Niewielka Warszawa Czerniaków

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Czerniaków, ul. Niewielka. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Czerniaków ul. Niewielka · parter

2 900
58 zł/m²
50
2 pok.
Warszawa Czerniaków, Niewielka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Mieszkanie
najem 2900zł + czynsz administracyjny 912zł

ROZKŁAD:
Mieszkanie - parter - o powierzchni 50,1 m2, składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju.
Balkon.
Zewnętrzne rolety wyciszające i antywłamaniowe.
Parking.
Osiedle zamknięte.

STANDARD:
Mieszkanie umeblowane i wyposażone.
W kuchni: meble w zabudowie, lodówko-zamrażarka, kuchnia gazowa.
W łazience: pralka, wanna.

LOKALIZACJA:
Na Mokotowie, a dokładniej na Czerniakowie, w sąsiedztwie ul. Bartyckiej - ul. Niewielka.
Jest to historyczny obszar wchodzący w skład tzw. Dolnego Mokotowa, położony w rejonie ulicy Czerniakowskiej, al. Józefa Becka i w okolicach Jeziorka Czerniakowskiego.

Ekspozycja okien na wewnętrzne tereny zielone zapewnia ciszę i komfort.
W okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-gastronomiczna.

DODATKOWE INFORMACJE:
Dla niepalących.
Bez zwierząt.

Dodatkowe opłaty: prąd i gaz wg liczników.
Woda i ogrzewanie miejskie w czynszu administracyjnym.

Kaucja 5000zł.

Okres najmu min. 12 miesięcy.

Bezpośrednio: dzwonić po 23. stycznia 2026.

---

Apartment
rent 2900zł + admin fee 912zł

LAYOUT:
Apartment - ground floor - with an area of 51 m2, consisting of 2 rooms, separate kitchen, bathroom, hall.
Balcony.
External soundproof and anti-burglary shutters.
Parking.
Closed housing estate.

STANDARD:
Apartment furnished and equipped.
In the kitchen: built-in furniture, fridge-freezer, gas cooker.
In the bathroom: washing machine, bath.

LOCATION:
Excellent location in Mokotów - ul. Niewielka.

The exposition of windows to the internal green areas ensures silence and comfort for the residents.