Warszawa Bródno

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Bródno
Cena (miesiąc)
2 300
Powierzchnia
26
Czynsz (dodatkowo)
400
Umeblowane
w pełni
Kaucja
4 000
Warszawa Bródno · 2 300 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Bródno. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 1 godzinę temu
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Bródno. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 26 m², położone w dogodnej lokalizacji, zaledwie 300 m od stacji metra Bródno i 400 m od przystanku tramwajowego. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary, a także basen i siłownia - wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia w mieście. Dodatkowo, zaledwie 500 m dzieli Cię od malowniczego parku Bródnowskiego.

Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z oddzielnej kuchni, przestronnego przedpokoju z dużą szafą wnękową oraz umeblowanego pokoju. Jest w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt AGD i gotowe do zamieszkania od zaraz.

To idealna opcja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania w bliskiej odległości od miejskich atrakcji i komunikacji.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Bródno
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.