Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Szegedyńska Warszawa Bielany

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Szegedyńska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Bielany ul. Szegedyńska · 9 piętro

2 860
114 zł/m²
25
1 pok.
Warszawa Bielany, Szegedyńska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Kawalerka 25m2 na Bielanach.

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej.
Mieszkanie wyróżnia lokalizacja w najbardziej zielonej części Bielan, przy Lesie Bielańskim.

Do metra i tramwajów - 7 min spacerem, podobnie do przystanków autobusowych.

W okolicy znajdziemy liczne kawiarnie i restauracje.
Sklep spożywczy tuż przy bloku!

Obok mieści się też ogólnodostępne centrum sportu i rekreacji z basenem.

Miejsca parkingowe przy ulicy wzdłuż budynku.

Dostępna od 1 czerwca lub wcześniej (do uzgodnienia).

Koszty:
2860zł z czynszem, internetem i telewizją, plus dodatkowo prąd i gaz wg zużycia.

Nr do kontaktu:
Karolina - osoba wynajmująca obecnie mieszkanie.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25 m²  
  • 9 piętro w bloku  
  • Dostępne do wynajęcia od 2026-06-01
  • Warszawa, Bielany ul. Szegedyńska
  • Umeblowanie w pełni
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj