Mieszkanie do wynajęcia
ul. Juliana Tuwima 88 Łódź Śródmieście

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 15
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 16
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 17
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 18
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 19
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Juliana Tuwima. Zdjęcie 20

Mieszkanie do wynajęcia Łódź Śródmieście ul. Juliana Tuwima 88 · 2 piętro

2 500
59 zł/m²
42
2 pok.
Łódź Śródmieście, Juliana Tuwima 88 - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu do pierwszego zamieszkania, zlokalizowane w Śródmieściu Łodzi, ulica Tuwima 88.
------DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE PRZEZ NASZE BIURO-------
Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w bloku z balkonem 4,49m2. Posiada 42,27m2 powierzchni użytkowej i składa się z pokoju, sypialni, kuchni, łazienki z ubikacją oraz przedpokoju.

Do nieruchomości można wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo płatne w wysokości 200 zł.
Lokal kompletnie umeblowany i wyposażony, do zamieszkania od zaraz.
Minimalny okres najmu, to 12 miesięcy. Umowa najmu okazjonalnego.
Oferta skierowana do osób niepalących.
Opłaty: 2500 zł kwota najmu + 500 zł opłaty do Wspólnoty (zaliczkowo woda) oraz wg licznika prąd ok. 150 zł
Łącznie 3150 zł + TV i internet we własnym zakresie.
Kaucja, to 2500 zł.
Polecam to mieszkanie i zapraszam na prezentację :-)
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa (licencja nr: 22439) Marcin Starczewski, tel.: [numer]
A może chcesz sprzedać nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą podanym w ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania.
Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości, także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.
Jeżeli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.
Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie.
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,27 m²  
  • 2 piętro w 9-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Łódź, Śródmieście ul. Juliana Tuwima 88
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu